Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #753197

Müügisekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime MÜÜGISEKRETÄRI,kelle tööülesanneteks on :

  •  Olla meie kontorisse pöörduvatele klientidele esimene kontaktisik ja ettevõtte visiitkaart;
  •  Telefonikõnedele ning e-kirjadele vastamine, vajadusel edasi suunamine;
  •  Igapäevane suhtlemine klientidega, nende vajaduste välja selgitamine ja parima lahenduse nõustamine, tagades klientide rahulolu ning arendades nende lojaalsust;
  •  Kaubatellimuste vastuvõtmine ja protseduuriline käitlemine;
  •  Kauba logistiliste protsesside haldamine, laoseisuse jälgimine;
  •  Müügipakkumiste koostamine ja tellimuste vormistamine tarnijatelt;
  •  Pidev turu analüüsimine ja uute kliendisuhete loomine;
  •  Tihe koostöö teiste müügimeeskonna liikmetega suurepärase esinduse eesmärgil;
  •  Juhtkonna assisteerimine jooksvates asjaajamistes;
  •  Ürituste korraldamine.

Ootused kandidaadile

  •  Kõrgharidus (vähemalt bakalaureus või rakenduskõrgharidus)

  •  Varasem kogemus müügis ja/või turunduses. Kasuks tuleb logistikaalane kogemus.

  •  Algatusvõime ja iseseisvus

  •  Hea esinemis- ja suhtlemisoskus, aga ka väga hea kuulamisoskus

  •  Kohusetunne

  •  Tulemustele orienteeritus ning valmisolek jätkuvalt uut omandada

  •  Eesti, vene ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  •  Konkurentsivõimelist töötasu

  •  Võimalust tegeleda tuntud kvaliteettoodetega

  •  Nooruslikku kollektiiv

Tööpakkumise number
#753197