Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65081

Müügisekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-telefonikõnedele vastamine
-võlglastega tegelemine
-müügiesindaja töö toetamine
-külaliste vastuvõtmine
-dokumentatsiooni haldamine

Ootused kandidaadile

-kiirus
-korrektsus
-pingetaluvus
-omab keskharidust
-inglise ja vene keel vähemalt suhtlustasandil
-hea arvutikasutusoskus
-avatus ja positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

-sõbralikku töökollektiivi
-arenevat töökeskonda
-konkurentsivõimelist töötasu
-mõnusaid kolleege
-kaasaegseid töötingimusi

Tööpakkumise number
#65081

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
26. mai 2006
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2006

Toidu-, veini-ja tööstuskaupade hulgimüügifirma. Esindame tuntumatest kaubamärkidest järgmiseid toit: Fruttis, Taffel, Kent, Puddis, Yazoo, Brüggen, Carapelli, Chiquita, Lutece, Fege, McCormick; Tööstus: Durex, Scholl, Bic, Pro Sport, Veet, Calgon, Calgonit, Harpic, Vanish, Dosia, Tiret, Woolite, Cillit, Air Wick; Vein: Moreau, Cordier, Two Oceans, Drostdy-Hof, Amarula, Fuego Austral, Yali, Ventisquero, Intis, Finca Las Moras, Salisbury, Oakwood, Barramundi, Leaping Horse, Ironstone jne.

Vaata rohkem