Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57846

Müügisekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine Puhastaja Kaubamaja müügisaalis, tellimuste vastuvõtt, arvete vormistamine, kogu müügiprotsessi koordineerimine ja jälgimine alates tellimusest kuni kliendilähetuseni; vastutamine kaupade korrasoleku ja väljapaneku eest müügisaalis ning müügimeeskonna abistamine igapäevatöös.

Ootused kandidaadile

* eelnev kogemus müügisekretäri või -assistendina
* suhtlemis- ja teenindusvalmidus
* täpsus ja korrektsus
* vanus alates 25a.
* väga hea eesti kõne- ja kirjakeele oskus
* vene ja inglise keele oskust suhtlemistasandil
* MS Office arvutiprogrammide kasutamise vilumus
* täpsus ja kohusetundlikkus
* hea pingetaluvus

Ettevõte pakub

* huvitavat tööd
* meeldivat kollektiivi ja kaasaegset töökeskkonda
* palka vastavalt kokkuleppele

Tööpakkumise number
#57846