Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57846

Müügisekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine Puhastaja Kaubamaja müügisaalis, tellimuste vastuvõtt, arvete vormistamine, kogu müügiprotsessi koordineerimine ja jälgimine alates tellimusest kuni kliendilähetuseni; vastutamine kaupade korrasoleku ja väljapaneku eest müügisaalis ning müügimeeskonna abistamine igapäevatöös.

Ootused kandidaadile

* eelnev kogemus müügisekretäri või -assistendina
* suhtlemis- ja teenindusvalmidus
* täpsus ja korrektsus
* vanus alates 25a.
* väga hea eesti kõne- ja kirjakeele oskus
* vene ja inglise keele oskust suhtlemistasandil
* MS Office arvutiprogrammide kasutamise vilumus
* täpsus ja kohusetundlikkus
* hea pingetaluvus

Ettevõte pakub

* huvitavat tööd
* meeldivat kollektiivi ja kaasaegset töökeskkonda
* palka vastavalt kokkuleppele

Tööpakkumise number
#57846