Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #244882

Müügisekretär (Soome klientide teenindaja)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* kliendihaldurite asendamine ja assisteerimine kliendisuhete haldamisel
* Soome ja Rootsi klientide vastuvõttude korraldamine, läbirääkimistel osalemine
* Soome ja Rootsi klientide teenindamine ja toodete tutvustamine
* koostöös kliendihalduriga ehitus-, sisustus- ja siseviimistlusmaterjalide (projekti)pakkumiste koostamine Soomes ja Rootsis asuvatele klientidele
* infovahetuse tagamine ja klientide vajaduste hindamine

Ootused kandidaadile

* soome keele oskus emakeelena või filoloogilisel tasemel
* vähemalt kahe teise keele oskus (näiteks rootsi või inglise keel)
* eelnev kliendihaldurina, projektimüügijuhina või analoogsel ametikohal töötamise kogemus
* hea MS Office programmide kasutamisoskus
* B-kategooria autojuhiload

* stabiilset töökohta 21 aastat edukalt tegutsenud ettevõttes
* vajalikke tingimusi ja tuge heade tulemuste saavutamiseks
* koolitust ja arenemisvõimalust tugevas rahvusvahelises meeskonnas
* konkurentsivõimelist töötulemustele vastavat töötasu
* suurepärast eneseteostusvõimalust

Tööpakkumise number
#244882

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
18. november 2011

Vipex on rahvusvaheline ärikliendile orienteeritud hulgimüügi- ja kaubandusettevõte. Meie poolt pakutavate kaupade sortimenti kuuluvad peamiselt ehitus- ja
siseviimistlusmaterjalid, sanitaartehnilised kaubad, looduskivid, elektri- ja elektroonikakaubad, mööbel, kodutarbed ning muud sisus- ja tarbekaubad.
Paljud meie poolt müüdavad kaubad on toodetud allhanke korras meile kuuluvate kaubamärkide all.
Vipexi suurimateks klientideks on jaemüügikeskused, ehitus- ja arendusettevõtted ning sisekujundajad ja arhitektid. Meie kliendid asuvad peamiselt Baltikumis ja
Skandinaavias.
Vipex omab partnereid ning tootjaid-allhanke teostajaid kolmekümnes erinevas riigis Euroopas, Aasias, Araabias ja Lõuna-Ameerikas.

Vaata rohkem