Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60282

MÜÜGISEKRETÄR (saksa.k)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sekretär vastutab meeskonna toetamise ja kontoritöö organiseerimise eest. Sekretär korraldab tellimuste vastuvotmise, vormistamise ja tellimuste edastamine hankijatele. Samuti arvete saatmine ostjatele. Vastutab korrektse arvete registreerimise ja arhiveerimise eest. Hea sekretär leiab ise võimalusi oma meeskonna toetamiseks

Ootused kandidaadile

- saksa keele oskust nii kõnes kui kirjas
- sooja ja sõbralikku teenindust
- kiirust ja täpsust ülesannete lahendamisel
- arvuti kasutamise oskust

Jäädes Adecco töötajaks pakume Sulle võimalust rakendada aktiivselt oma saksa keele oskust, eduka töösoorituse korral uute kogemuste hankimise võimalust erinevatest valdkondadest.
Uue töötajaga sõlmitakse tähtajaline leping vähemalt 1 aastaks.

Tule liitu Sinagi Adecco 700 000 töötajaga!

Tööpakkumise number
#60282