Värsked tööpakkumised

MÜÜGISEKRETÄR (saksa.k)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 57739

Tööpakkumise number

57739

Töö kirjeldus

Sekretär vastutab meeskonna toetamise ja kontoritöö organiseerimise eest. Sekretär korraldab tellimuste vastuvotmise, vormistamise ja tellimuste edastamine hankijatele. Samuti arvete saatmine ostjatele. Vastutab korrektse arvete registreerimise ja arhiveerimise eest. Hea sekretär leiab ise võimalusi oma meeskonna toetamiseks

Nõudmised kandidaadile

- saksa keele oskust nii kõnes kui kirjas
- sooja ja sõbralikku teenindust
- kiirust ja täpsust ülesannete lahendamisel
- arvuti kasutamise oskust

Jäädes Adecco töötajaks pakume Sulle võimalust rakendada aktiivselt oma saksa keele oskust, eduka töösoorituse korral uute kogemuste hankimise võimalust erinevatest valdkondadest.
Uue töötajaga sõlmitakse tähtajaline leping vähemalt 1 aastaks.

Tule liitu Sinagi Adecco 700 000 töötajaga!

Lisainfo

KANDIDEERIMINE TOIMUB LÄBI WWW.ADECCO.EE TÄITES ANKEEDI JA MÄRKIDES ÄRA "SEKRETÄR" KONKURSI. ANKEEDI LEIAD "MINU ADECCO" ALT.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
20. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2006

ADECCO on juhtiv personalivaldkonna lahendusi pakkuv ettevõte maailmas, mis Eestis alustas tegevust peamiselt värbamis- ja tööjõurenditeenuse pakkumisega. Adecco tegutseb kokku 72 riigis pakkudes tööd ligi 700 000-le inimesele.

Meie kliendiks on rahvusvaheline, Saksa päritoluga ettevõte, mis tegeleb alumiinium-ja plastiksüsteemide maaletoomise ja tarnimisega suurimatele akende, uste ja fassaadide tootjatele. Ettevõte alustas Eestis tegevust 1992.aastal, büroos töötab 17 inimest.