Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #141963

Müügisekretär

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses uue Ehituse ABC kaupluse avamisega Pärnus otsime oma meeskonda müügisekretäri, kelle tööks on aktiivne müük projektimüügi klientidele, heade kliendisuhte loomine ja hoidmine, kliendi andmebaasi loomine, haldamine ja edasiarendamine ning müügitellimuste koostamine.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame initsiatiivikust ja abivalmidust, head suhtlemisoskust, korrektsust ja kohusetundlikust ning arvuti kasutamise oskust.
Kasuks kandideerimisel tuleb eelnev töökogemus müügisekretärina või sekretärina ning töökogemus ehitusega või ehitusmaterjalidega seotud valdkonnas.

eneseteostust ja huvitavaid väljakutseid pakkuvat tööd arenevas suurettevõttes
motiveerivat töötasu
sõbralikku ja asjalikku meeskonda
arengu- ja koolitusvõimalusi
häid ja kaasaegseid töötingimusi uues avatavas kaupluses

Tööpakkumise number
#141963

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. märts 2008
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2008

Ehituse ABC kaubamärki kandev AS Famar-Desi tegutseb Eesti turul juba aastast 1994. Ettevõte omab hankepartnereid üle maailma ja on paljude kaubamärkide esindaja Eestis.
Ehituse ABC kaubamärki kandva kauplusteketi kauplused asuvad üle Eesti, pakkudes laias valikus keskkonnasõbralikke ehitusmaterjale ettevõtte klientidele ning stabiilset, usaldusväärset ning arenguvõimalusi pakkuvat töökohta töötajatele.

Vaata rohkem