Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58490

Müügisekretär - logistik

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* suhtlemine klientidega;
* tellimuste vastuvõtmine ja tootmisosakonda edastamine;
* kauba lähetuste korraldamine ja dokumenteerimine;
* suhtlemine tehaste tootmisüksustega ja allhankijatega;

Ootused kandidaadile

* kõrghariduse olemasolu;
* eelnev töökogemus logistika valdkonnas;
* heal tasemel inglise keele ja prantsuse- või vene keele oskus;
* arvutiga töötamise oskus;

Ettevõte pakub

* kaasaegseid töövahendeid;
* erialaseid koolitusi Taanis;
* konkurentsivõimelist palka;
* huvitavat tööd rahvusvahelises keskkonnas.

Lisainfo

Töökoht asub Salutagusel.

Tööpakkumise number
#58490