Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67939

Müügisekretär

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kulinaaria-, kondiitri- ja pagaritoodete tellimuste vastuvõtmine
  • tellimuste sisestamine arvutisse
  • suhtlemine klientidega
  • olemasolevate ja uute toodete aktiivne pakkumine
  • uute klientide leidmine

Ootused kandidaadile

  • vajalik praktiline arvutikasutamise kogemus
  • väga hea suhtlemisoskus
  • vene keele oskus suhtlemistasandil
  • töökas, kiire
  • kohusetundlik
  • aus

Ettevõte pakub

  • stabiilset ja püsivat tööd
  • palka vastavalt töötulemustele
  • töö vahetustega

Tööpakkumise number
#67939