Värsked tööpakkumised

Müügisekretär-konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 62760

Tööpakkumise number

62760

Töö kirjeldus

AS Merit Tarkvara pakub Tartu kontoris tööd müügisekretär-konsultandile.

Põhilised tööülesanded:

  • Meriti majandustarkvara aktiivne müügitöö.
  • Meriti majandustarkvara kasutajate konsulteerimine telefoni teel.
  • Sekretäritöö.

Nõudmised kandidaadile

  • Kohusetundlikkus, täpsus, usaldatavus.
  • Hea suhtlemisoskus ja meeldiv käitumine.
  • Oskus ja soov teha müügitööd.
  • Raamatupidamise tundmine konsultatsiooni andmiseks vajalikul määral.
  • Hea arvutioskus.
  • Aktiivsus ja iseseisvus.

Kasuks tuleb:
  • Meriti majandustarkvara või teiste raamatupidamisprogrammide tundmine.
  • Raamatupidamise kogemus.
  • Inglise ja vene keele oskus.

Pakume palju tööd meeldivas töökeskkonnas ja konkurentsivõimelist tulemustest sõltuvat palka.

Lisainfo

Palun saatke oma CV enne 10. aprilli 2006.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
10. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
21. märts 2006

AS Merit Tarkvara on Eesti juhtiv majandustarkvara tootja alates 1991. aastast. Meie klientideks on mitu tuhat firmat väikestest suurteni. Merit Tarkvaral on kontorid Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõgeval ja Põltsamaal.