Värsked tööpakkumised

Müügisekretär-klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 88533

Tööpakkumise number

88533

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on ESSVE Baltic AS, kes on Eesti ehitusturul tegutsenud alates 1994 aastast. Põhilisteks müügiartikliteks on kõrgekvaliteedilised ehituskinnitustarvikud kõikidele materjalidele ning elektrilised käsitööriistad – alates pisikesest kruvist kuni võimsate tööriistadeni firmadelt Makita ja Paslode. 1990-ndate lõpust tegutsevad filiaalid Lätis ja Leedus. ESSVE Baltic AS kuulub ESSVE kontserni, mis omakorda kuulub Bergman&Beving Gruppi ja on juhtiv ehituskinnitustarvikute müüja Põhjamaades.

Tööülesanded:

klientide teenindamine, klientidelt tellimuste vastuvõtmine
müügiarvete koostamine, saatmine
vajadusel kaupade transpordi organiseerimine klientidele
hinnapakkumiste tegemine
kassa sissetuleku orderi vormistamine

Nõudmised kandidaadile

müügitöö kogemus
koostöövalmidus
eesti, vene ja inglise keele oskus
korrektsus, punktuaalsus
iseseisvus

Ettevõte pakub

Pakume huvitavat, vaheldusrikast tööd
motiveerivat töötasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
13. detsember 2006