Värsked tööpakkumised

Müügisekretär / Kliendihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 30124

Tööpakkumise number

30124

Töö kirjeldus

Tööülesandeks on ettevõtte klientide teenindamine
Müügisekretär / Kliendihaldur hoolitseb ettevõtte klientide teenindamise eest koostöös müügiesindaja, ostuosakonna ja tootmisega
- suurklientide ostuennustuste käsitlemine ja tarneprojektide jooksev jälgimine
- koostöö ostuosakonnaga, kindlustamaks vajalike kaupade olemasolu tähtajaks
- koostöö tootmisosakonnaga, kindlustamaks vajalike toodete valmimise tähtajaks
- klientide tellimuste käsitlemine, leides kliendile sobiva toote ja tarnetähtaja
- toodete ja teenuste alane nõustamine
- müügiesindaja töö toetamine, lepingute jm. dokumentatsiooni ettevalmistamine

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat omab töökogemust müügisekretäri-, kliendihalduri- või müügiesindajana
Oskab suhelda perfektses eesti keeles. Saab hakkama suhtlusega inglise keeles
Soome ja vene keele oskus suhtlustasandil on täiendavaks plussiks
Oskab kasutada arvutit, sealhulgas Wordi ja Excelit
On avatud ja positiivse suhtumisega
Tuleb inimestega hästi toime
On õpihimuline ja soovib ennast arendada

• Pakume huvitavat ja arendavat töökohta meie Viimsis asuvas kontoris.
• Pakume ametikohale vastavat konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Lisainformatsioon: Tenno Teesalu 6306 250; tenno@coats.ee

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. mai 2004
Kuulutus sisestati:
6. mai 2004

Coats Eesti AS kuulub rahvusvahelisse Coats Ltd. kontserni. Coats Ltd. on maailma suurim õmblusniidi valmistaja. Eestis toodame Viimsis asuvas tehases Opti kaubamärgiga tõmbelukke. Lisaks oma toodangule müüme Eesti turul Coats kontserni õmblusniite ja muid õmbluse abimaterjale. Meie klientideks on õmblusettevõtted.
Lisaks tööstusele orienteeritud müügile müüme oma tooteid ka kaubanduse vahendusel jaetarbijatele.
Oleme tegutsenud Eesti turul 10 aastat ja omame valdkonnas liidripositsiooni.