Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59165

Müügisekretär

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on ventilatsioonimaterjalide tootmise ja hulgikaubandusega tegelev AS Lindab.
Pakume tööd müügisekretärile, kelle tööülesanneteks on

- müügitellimuste sisestamine
- arvete koostamine
- ostutellimuste koostamine
- muude organisatoorsete probleemide lahendamine kontris

Ootused kandidaadile

- eelnev assisteeriva töö kogemus
- hea eesti keele oskus
- inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
- kohusetunne, täpsus, korrektsus

Ettevõte pakub

- stabiilset tööd ja korralikku töötasu.

Lisainfo

Töökoht asub Saha-Lool, Jõelähtme vallas.

Tööpakkumise number
#59165