Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #43018

Müügisekretär

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses laieneva töömahuga võtab AS Konsensus-Laomaailm tööle müügisekretäri.

Sinu tööks on projektijuhtude töö igakülgne toetamine, müük ja müügitoetus, s.h. hinnapakkumiste ja arvete koostamine, klientide teenindamine müügisaalis.

Ootused kandidaadile

Kui Sa:

  • omad tehnilist taipu ja ruumilist mõtlemist;
  • oled valmis suhtlema eesti, inglise ning vene keeles;
  • oled heal tasemel arvuti lõppkasutaja;
  • oled aktiivne ja iseseisev, talud pingelist tööd;

siis sobid ideaalselt meie töökasse kollektiivi.

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist palka vastavalt töötulemustele;
  • arenemisvõimalust;
  • kaasaegseid töötingimusi;
  • sõbralikku kollektiivi;
  • koolitust vastavalt vajadusele.

Lisainfo

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d koos kaaskirja ja palgasooviga.
Töökoht asub Laagris, Tänassilma Tehnopargis.

Tööpakkumise number
#43018