Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #547137

Müügisekretär

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • müügisekretäri tööks on klientidelt tellimuste vastuvõtmine (telefon, internet) ning sisestamine müügiprogrammi
  • hinnapakkumiste koostamine ja edastamine, klientide nõustamine ja parimate lahenduste pakkumine. Osalemine müügikampaaniates
  • teised müügiga seotud ja müüki toetavad igapäevased tegevused

Ootused kandidaadile

  • kasuks tuleb töökogemus müügivaldkonnas
  • heal tasemel eesti ja vene keele oskus
  • hea suhtlemisoskus ja positiivsus

Ettevõte pakub

  • meeldivat, sõbralikku ja professionaalset töökollektiivi.
  • erialast koolitust ja väljaõpet
  • tööle vastavat tulemuspalka
  • töökoht asub Sauel, Sooja 4a

Tööpakkumise number
#547137

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. august 2018
Kuulutus sisestati:
20. juuli 2018

Erimell AS on 1995 aastal asutatud õlide ja määrdeainete ning autotarvete hulgimüügi ettevõte.
Meil on Eestis neli müügiesindust: Tartus, Sauel, Rakveres ja Pärnus
Firmas töötab 30 inimest.
Pakume tööd MÜÜGISEKRETÄRILE töökohaga Saue, Sooja 4a.

Vaata rohkem