Värsked tööpakkumised

Müügisekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 547137

Tööpakkumise number

547137

Töö kirjeldus

• müügisekretäri tööks on klientidelt tellimuste vastuvõtmine (telefon, internet) ning sisestamine müügiprogrammi
• hinnapakkumiste koostamine ja edastamine, klientide nõustamine ja parimate lahenduste pakkumine. Osalemine müügikampaaniates
• teised müügiga seotud ja müüki toetavad igapäevased tegevused

Nõudmised kandidaadile

• kasuks tuleb töökogemus müügivaldkonnas
• heal tasemel eesti ja vene keele oskus
• hea suhtlemisoskus ja positiivsus

Ettevõte pakub

• meeldivat, sõbralikku ja professionaalset töökollektiivi.
• erialast koolitust ja väljaõpet
• tööle vastavat tulemuspalka
• töökoht asub Sauel, Sooja 4a

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. august 2018
Kuulutus sisestati:
20. juuli 2018

Erimell AS on 1995 aastal asutatud õlide ja määrdeainete ning autotarvete hulgimüügi ettevõte.
Meil on Eestis neli müügiesindust: Tartus, Sauel, Rakveres ja Pärnus
Firmas töötab 30 inimest.
Pakume tööd MÜÜGISEKRETÄRILE töökohaga Saue, Sooja 4a.