https://www.cvkeskus.ee/28224

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28224

Müügisekretär-asjaajaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte korrespondentsi registreerimine ja toimetamine.
Müügidivisjoni asjajamine.
Klientide teenindamine telefoni teel ja müügisaalis
Müügiaruannete koostamine


Ootused kandidaadile

Vähemalt keskharidus.
Suhtlemisoskus
Hoolsus, kohusetunne.
Arvutioskus.
Vene ja inglise keeled suhtlustasandil


Ettevõte pakub

Tööalast väljaõpet.
Konkurentsivõimelist palka.


Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev kogemus sekretäritöös.


Tööpakkumise number
#28224
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Müügisekretär-asjaajaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!