Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673974

MÜÜGISALONGI ASSISTENT

CVKeskus.ee klient
Kohtla Järve / Jõhvi, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Kohtla Järve / Jõhvi, Ida-Virumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 27. oktoober 2020
Kuulutus aegub:13. november 2020

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks oleks positiivse esmamulje kujundamine kliendile,operatiivse info liikumise tagamine nii klientidele kui ka ettevõtte töötajatele ningefektiivse asjaajamise korraldamine Müügi ja teenindusosakonna töö toetusvastavalt ettevõtte eesmärkidele ning müügipoliitikale saavutamaks kliendikeskneteenindus Kvaliteetse klienditeenindus ja kvaliteedijuhtimissüsteemi toimimisekaasa aitamine

Ootused kandidaadile

    OLED OOODATUD MEIE MEESKONDA, KUI:

  • Omad kesk eri või kõrgharidus
  • Omad töökogemust samal või sarnasel ametikohal
  • Sa oled heal tasemel arvutikasutaja
  • Sa räägid eesti keelt ja ei jää hätta ka inglise ja vene keelega
  • Omad b kategooria juhiluba
  • Sulle ei ole võõrad suurepärane suhtlemisoskus, algatusvõime, pingetaluvus,verbaalne võimekus, kirjalik väljendusoskus, usaldusväärsus, süsteemsus, korrektsusja kohusetundlikkus

Meiepakume Sulle võimalust töötada kaasaegses töökeskkonnas koosprofessionaalse ja kokkuhoidva meeskonnaga, teha mitmekülgset tööd ja saada selleeest konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#673974

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. november 2020
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem