Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #150205

Müügisalongi administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Maja külastajate (kliendid, koostööpartnerid, külalised) vastuvõtt ja teenindamine.
  • Salongi korrashoiu, esitlusmaterjalide ja autode puhtuse jälgimine.
  • Telefonikõnedele vastamine, teadete vastuvõtt ja edastamine, kirjavahetus.
  • Klientidele müüdavate toodete kohta vajaliku informatsiooni andmine.
  • Blankettide korrashoid, haldamine.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus assistendina
  • Hea vene keele (kõnes) ja eesti keele oskus (kõnes ja kirjas)
  • Hea arvuti kasutamise oskus
  • Kohusetundlik töösse suhtumine
  • Korrektsus ja täpsus
  • Hea suhtlemisoskus
  • Olla ettevõtte visiitkaart :)

Ettevõte pakub

  • Kaasaegseid töövahendeid
  • Meeldivat töökeskkonda ja toredaid kolleege

Lisainfo

Valmis tuleb olla töötamisega ka laupäeviti.
Töökoht asub Peugeot Sõpruse keskuses.

Tööpakkumise number
#150205

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 12000 €/kuus
Kuulutus aegub:
11. mai 2008
Kuulutus sisestati:
30. aprill 2008

Kommest Autokeskused OÜ tegeleb Peugeot ja Ssang Yong sõidukite ametliku esindajana Eestis. Meie müügi- ja teeniduskeskused asuvad Tallinnas, Tartus ja Kadrinas.

Vaata rohkem