Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #622536

Müügisaali töötaja Viimsi Delice toidupoes

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 11. oktoober 2019
Kuulutus aegub: 8. november 2019

Töö kirjeldus

Töö sisu:
Müügisaali töötaja vastutab puu- ja juurviljaosakonnas kaupade väljapaneku ja kaupade õigeaegse tellimise eest, kontrollib pidevalt kaupade realiseerimistähtaegasid ja hoiab müügisaali korras, vajadusel aitab klientidel leida just neile sobivaid tooteid.

Ootused kandidaadile

Kandideeri, kui räägid heal tasemel eesti keelt, oled tööülesannete täitmisel korrektne ja kiire, oled puutunud kokku toidukaubandusega (soovituslik) ja soovid teha iseseisva iseloomuga tööd.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • osalist või täistööaega – esmaspäevast pühapäevani, ei sisalda öötööd
  • tööd graafiku alusel (3 päeva tööl, 3 päeva vaba)
  • töötasu alates 5 EUR/ tunnis (bruto) – nädalavahetustel on töötasu suurem
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • stabiilset töösuhet

Küsi lisainfot telefoni 5307 3011 teel, CV Keskuse värbamisosakonna koordinaator Jekaterina Popova.

Tööpakkumise number
#622536

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. november 2019
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2019

CV Keskuse klient Jahelogistika OÜ on toidukaupade logistikale spetsialiseerunud ettevõte, mis pakub kaupade ladustamis-, komplekteerimis- ja transporditeenuseid.

Rohkem infot: www.jahelogistika.ee

Vaata rohkem