Värsked tööpakkumised

Müügisaali KONSULTANT

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 86163

Tööpakkumise number

86163

Töö kirjeldus

Põhilised tööülesanded:

  • elektrimaterjalide müük
  • klientide tehniline nõustamine, nende vajaduste väljaselgitamine
  • müügipakkumiste tegemine

Nõudmised kandidaadile

  • soovitavalt tehniline (elektri- või nõrkvoolualane) haridus või töökogemus
  • hea suhtlemisoskus
  • elementaarne arvuti kasutamise oskus
  • vene ja inglise keele oskus suhtlemistasandil
  • soov teha müügitööd

Ettevõte pakub

  • tööd rahvusvahelises arenevas ettevõttes
  • meeldivat keskkonda
  • konkurentsivõimelist tulemustest sõltuvat töötasu
  • tööalast koolitust
  • firmasisest karjäärivõimalust

Lisainfo

Ootame kandideerima tehnilise taibuga inimest, kes omab elektrialast haridust(võib olla ka omandamisel) või sellekohast töökogemust. Pakume heale töötajale konkurentsivõimelist töötasu, mis koosneb põhipalgast ja müügiboonusest.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
21. november 2006
Brutopalk:
Alates 10000 kuni 15000 EEK kuus

Klinkmann Eesti AS tegeleb elektritarvikute ja tööstusautomaatika seadmete ning tarkvara hulgi- ja jaemüügiga. Oleme Soome firma OY Klinkmann Ab tütarfirma. Kontserni peakontor asub Helsingis, tütarfirmad Moskvas, Peterburis, Riias, Vilniuses, Kiievis ja Tallinnas.
Eesti turul tegutseme aastast 1993. Tänaseks on Klinkmann Eesti AS jõudnud juhtivate elektripaigaldus-, elektrikilbi- ja automaatikatarvikute tarnijate hulka Eestis, rahuldades suure osa tööstuses ja ehituses nõutavate elektri- ja automaatikatoodete vajadusest.