Värsked tööpakkumised

Müügisaali järelevaataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 23144

Tööpakkumise number

23144

Töö kirjeldus

Müügisaali järelevaataja tööülesanneteks on Tallinna kaubanduskeskustes, kaubamajades ja teistes kaubandusettevõtetes müügisaalides turvalisuse tagamine. Enamus tööajast möödub klientidega suheldes ja kliente teenindades.

Nõudmised kandidaadile

Müügisaali järelevaatajaks sobib tööle eelkõige noor ja arenemisvõimeline inimene, kes on:
• hea suhtleja
• korrektse välimusega
• valdab eesti keelt kõrgtasemel
• laitmatu minevikuga

Lisaks hästi toimivale motivatsiooni- ja koolitus süsteemile pakume nooruslikku ja meeldivat töökeskkonda, mitmeid võimalusi enese arendamiseks ja ettevõtte siseseks karjääriks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. september 2003
Kuulutus sisestati:
11. august 2003

Group 4 Falck on rahvusvaheline majanduskontsern, mille põhitegevusala on pääste- ja turvateenuste osutamine. Kontserni aastakäive on üle 65 miljardi Eesti krooni, selle tütarettevõtetes 88 maailma riigis töötab kokku üle 230 000 inimese. Group 4 Falcki tegevus Eestis on üles ehitatud omaette kontsernina Falck Eesti. Falck Eesti pakub erinevaid turvateenuseid, päästeteenuseid ning avaliku sektori teenuseid