Värsked tööpakkumised

Müügisaali administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 29274

Tööpakkumise number

29274

Töö kirjeldus

-kliendisuhete igakülgne hoidmine ja arendamine
-klientide aktiivne nõustamine ja teenindamine salongis
-kliendivajaduste äratundmine ja parimate lahenduste pakkumine
-müügikonsultantide assisteerimine

Nõudmised kandidaadile

-klienditeenindamise või müügialane töökogemus
-hea eesti, vene ja inglise keele oskus
(kasuks tuleb soome keele oskus)
-arvuti kasutamise oskus
-isiklik huvi autode vastu
-väga hea eneseväljendus- ja kuulamisoskus
-ausus ja korrektsus suhtluses meeskonna ja klientidega
-ambitsioonikus ja positiivsus

Ettevõte pakub

oma tulevasele kolleegile pakume:
-häid eneseteostuse ja arenguvõimalusi meeldivas ja professionaalses kollektiivis
-vastustusrikast ja iseseisvat tööd kiiresti arenevas firmas

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2004
Kuulutus sisestati:
14. aprill 2004

AS ESMA AUTO on Jaapani autofirma MAZDA toodete edasimüüja Tallinnas ja Tartus. 2002.a. oktoobris avasime täiesti uue autokeskuse Paldiski mnt 100, kuhu koondasime kõik Mazdadega seonduvad teenused alates autode ja varuosade müügist, hooldusest, remondist kuni kasutatud autode müügini.