https://www.cvkeskus.ee/177576

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177576

Müügisaali administraator (ajutine)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö toimub autode müügisalongis.
Külaliste vastuvõtt ja klientide suunamine.
Töö on ajutine (2 nädalat).


Ootused kandidaadile

Töö on sobilik naisterahvale.
Väga hea eesti keele ja hea vene keele oskus.
Välimus esinduslik ja korrektne.
Kasuks tuleb eelnev töökogemus administraatorina.


Ettevõte pakub

Tööd kaasaegses ettevõttes.
Sõbralikku kollektiivi.


Tööpakkumise number
#177576
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Müügisaali administraator (ajutine)
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!