Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #549337

Müügipunkti operaator - laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Igapäevane töö klientidega
Müügi vormistamine AGA müügisüsteemis
Gaasiballoonide lao korrashoid
Gaasitarvikute müük teeninduspunktis
Balloonide välja andmine ja vastuvõtt
Vajadusel klientide konsulteerimine
Tööaeg 8.00-16.00

Ootused kandidaadile

Oled rõõmsameelne ja positiivse ellusuhtumisega
Oled kohusetundlik ja hindad head koostööd
Räägid eesti ja suhtlustasandil vene keelt
Tunned arvutit
Tunned huvi gaaside maailma vastu
Kasuks tuleb varasem kokkupuude gaasidega

Gaasipunkt OÜ pakub sulle stabiilset ning konkurentsivõimelist töötasu, positiivset töökeskkonda, tänapäevaseid töövahendeid ning huvitavat tööd AGA Maardu müügipunktis.

Tööpakkumise number
#549337

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. september 2018
Kuulutus sisestati:
3. august 2018

Gaasipunkt OÜ on küll noor ettevõte, kuid inimesed selles omavad pikaaegset AGA gaaside ja keevitustarvikute müügikogemust.

Vaata rohkem