Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #434292

Müügi/Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: lepinguline / vabakutseline

Kuulutus sisestati: 3. august 2016
Kuulutus aegub: 1. september 2016

Töö kirjeldus

* klientide teenendamine kohapeal
* hinnapakkumiste koostamine
* sissetulnud kaupade vastuvõtmine ja väljastamine
* suhtlemine tarnijatega
* jooksvad asjaajamised

Ootused kandidaadile

* vähemalt keskharidus
* inglise keele oskus keeles ja kirjas, vene keele oskus suhtlustasandil. Kasuks tuleb soome keele oskus
* täpsus ja korrektsus
* pingetaluvus ja vastutustunne
* head arvuti kasutamise oskust
* isikliku auto olemasolu

Ettevõte pakub

* sõbralikku ja koostöövalmis meeskonda
* Moodsat ja korralikku töökeskkonda
* autokompensatsioon, põhipalk + müügiboonus
* erialast väljaõpet

Lisainfo

Kandideerimiseks saada meile oma CV aadressil:
mart.leitalu(ät)sippe.ee ja kirjuta paari sõnaga, miks see töö sind huvitama hakkas.
Avaldus kandideerimiseks palume saata hiljemalt: 15.11.13

Tööpakkumise number
#434292

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
1. september 2016
Kuulutus sisestati:
3. august 2016

Sippe Reklaamkink OÜ on hulgimüügiga tegelev ettevõte ja pakub laias valikus äri- ja reklaamkingitusi ning tekstiiltooteid. Lisaväärtusena teostame väga erinevaid töötlusvorme, millest peamisteks on trükk, graveering ja tikkimine. Kõik meie poolt pakutavad reklaamkingitused on valitud selliselt, et nendele saaks kanda firma sümboolikat.
Teeme tihedat koostööd nii Euroopa kui ka Kaug-Ida tootjate ja hulgiladudega. Tänu headele partnerlussuhetele nendega, oleme suutelised tagama oma klientidele laitmatu logistika, kvaliteetsed ärikingitused ja kliendisõbralikud hinnad.

Vaata rohkem