Värsked tööpakkumised

Müügiprojektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 30135

Tööpakkumise number

30135

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on kiiresti arenev ja kasvav Eesti firma, mis tegeleb äri- ja reklaamrõivaste müügiga. Eestis on firma tegutsenud juba üle kümne aasta ning laiendanud oma tegevust ka Lätis ja Leedus. Seoses ettevõtte arenguga ja uute tootegruppide turuletoomisega reklaamkingituste valdkonnas pakume tööd müügiprojektijuhile, kelle tööülesanneteks on aktiivne sortimendi müügi organiseerimine ja elluviimine, olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja uute loomine, tootevaliku mitmekesistamine, uute ideede genereerimine, turunduskampaaniate elluviimine, müügianalüüsi teostamine ja aruandlus.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame eelnevat aktiivse müügitöö kogemust, head suhtlemis- ja läbirääkimisoskust, loovat lähenemist müügile ja toodetele, pingetaluvust.

Pakume erinevaid koolituse võimalusi, motiveerivat töötasu, töötamise võimalust arenevas ja loovas kollektiivis ning rahvusvahelises organisatsioonis, eneseteostust ja karjäärivõimalusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. mai 2004
Kuulutus sisestati:
6. mai 2004