Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28163

Müügi/projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

KEMEK Engineering OÜ, VAROS GROUP liige, laiendab müügiosakonda ning otsib oma meeskonda kohusetundlikku ja usaldusväärset MÜÜGI/PROJEKTIJUHTI, kellel on võimalus edaspidi saada firma juhiks.

Ootused kandidaadile

  • müügitöö tegemise soov ja võimed
  • kõrgharidus (soovitatavalt tehniline)
  • hea arvutioskus
  • autojuhiload (vähemalt B-kategooria)
  • väga hea eesti keele oskus
  • hea vene keele oskus
  • hea inglise keele oskus

Kasuks tuleb eelnev müügitöö kogemus, juhtimiskogemus, tehnika- ja kaalumissüsteemide alane töökogemus

Kemek Engineering OÜ pakub võimalust töötada dünaamiliselt arenevas firmas; nii personaalseid kui tööalaseid arenemisvõimalusi ning konkurentsivõimelist palka.

Tööpakkumise number
#28163