Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55356

Müügi/projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Uute klientide leidmine ja olemasolevate haldamine
* Aktiivne suhtlus ehitusettevõtete ja kinnisvara arendajatega
* Hinnapakkumiste ja müügitehingute koostamine

Ootused kandidaadile

* Arenguvõime
* Kiiret kohanemis- ja õppimisvõimet
* Arvutikasutamise oskus min. kontoritarvara tasemel
* Väga hea suhtlemisoskus ja eneseväljendusoskus
* Aktiivsus ja initsiatiiv

* Huvitavat, mitmekesist ning väljakutseid esitavat tööd nooruslikus ning sõbralikus kollektiivis
* Väljakutset rakendada oma oskusi ning ideid
* Kaasaegne töökeskkond
* Põhipalk + tulemustasu
* Hea karjäärivõimalus
* Koolitus

Tööpakkumise number
#55356