Tööpakkumise number

589473

Töö kirjeldus

* Masinaparkidega ettevõtetele www.carcops.ee toodete müük.
* Aktiivne müügitöö telefoni ja e-maili teel.
* Kliendihaldus, olemasolevate klientidega heade suhete hoidmine ja tootekoolituste läbiviimine

Nõudmised kandidaadile

* varasem müügitöö kogemus 2-3 aastat.
* aktiivne ning tööd mittepelgav
* hea suhtlemisoskus ja positiivne ellusuhtumine
* väga hea eesti keele oskus suhtlustasandil
* kasuks tuleb venekeele oskus
* esinduslik välimus
* täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus ja sõbralikkus
* soov ennast arendada
* B-kategooria juhiload
* eelistatud on fotoga CV-d

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle:

• Tööks vajalikku väljaõpet ja vaheldusrikast tööd
• Palka vastavalt Sinu tasemele 1 500€ kuni 2 000€/kuus.
• Väga huvitavat ja arendavat tööd IoT (asjade interneti) valdkonnas.
• Mõnusat töökeskkonda ja parimaid töövahendeid.
• Arenguvõimalus saada müügijuhiks.
• Boonus programm müügilt.
• Meie töötajad saavad samas ärimajas süüa tasuta.

Oled huvitatud?

Kui soovid meie meeskonnaga liituda, siis kandideeri julgelt! Küsimuste korral helista Riho-le. numbril 53 461 790

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. mai 2019
Kuulutus sisestati:
5. aprill 2019
Brutopalk:
Alates 1500 kuni 2500 EUR kuus
Soovin kandideerida

Müügiproff

CARCOPS OÜ

GPS Logistika pakub paberivaba tööülesannete planeerimise tarkvara mis võimaldab jälgida ja hallata Firma masinaparki ning tellimusi reaalajas. Tööde järjekord on juhile selge ja konkreetne ning päevakava paigas.

Vaatan ettevõtte profiili