Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #650035
Veebipõhine värbamine
Kaugtöö võimalus

MÜÜGIPRAKTIKANT

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Tööpakkumine on aegunud!

Veebipõhine värbamine Kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

SMARTFUL Growth tiimis leiab osalise koormusega rakendust üks hakkaja müügipraktikant, kelle julgus ning kirg müügi ja inimeste arendamise vastu aitab kokku viia meie koolitajad ja HR konsultandid meie tulevaste klientidega.

MÜÜGIPRAKTIKANDINA on Sinu roll panustada müügiprotsessi arendamisse, potentsiaalsete klientide leidmisse ja nendega kontakteerumisse ning aktiivne kliendisuhete hoidmine.

Sobiv praktikant on uute klientideni jõudmiseks valmis tegema ka aktiivset müüki telefoni ja e-maili teel.

Nõudmised kandidaadile

OOTUSED PRAKTIKANDILE:

  • siiras soov tegeleda müügiga

  • julgus kontakteeruda potentsiaalsete klientidega

  • väga hea eesti ja inglise keel nii kõnes kui kirjas

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME:

  • suurt paindlikkust praktika läbimise aja ja koha osas – võimalus läbida praktika täies mahus kodukontorist

  • igakülgset tuge

  • eduka praktika järel jätkata sama paindlikus müügikonsultandi rollis

Lisainfo

Praktikat on võimalik läbida täies mahus kaugtööna. Seega sobib ka neile, kes ei ela Tallinnas. Praktika on tasustamata kuid eduka praktika läbimise korral on võimalus jätkata müügikonsultandina.

Tööpakkumise number
#650035

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele praktika, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
24. mai 2020
Kuulutus sisestati:
15. mai 2020

SMARTFUL Growth on värskelt asutatud koolituste ja personalijuhtimise pakkuja.

Oleme partneriks organisatsioonidele, kes soovivad abi personalijuhtimise strateegia loomisel ja elluviimisel või töötajate arendamises. Kasutame oma teadmisi ja oskusi selleks, et aidata klientidel leida ja realiseerida oma potentsiaali ning viia oma töötajad ja HR protsessid uuele tasemele.

Värske ettevõttena puudub meil bürokraatia ning anname tiimiliikmetele palju vabadust edu saavutamiseks. Soovid end proovile panna? Ootame sind oma tiimi!

Vaata rohkem