Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #167352

Müügiplaneerija

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Müügi planeerimis-ja koordineerimisprotsessi teostamine, plaanide jooksev jälgimine;
  • Müügiandmete ja kokkulepitud aruannete väljastamine;
  • Oma tööks vajaliku aruandlusprogrammi arendamine;
  • Aktiivne suhtlemine teiste struktuuriüksustega paremaks planeerimiseks ja info vahetamiseks.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgem kaubanduslik või majanduslik haridus
  • Müügi planeerimise kogemus
  • Täpsus, korrektsus ja analüüsivõime
  • Hea pingetaluvus ja kiire otsustusvõime

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • tulemustele vastavat töötasu (põhi + tulemuspalk)
  • Eneseteostamise võimalust
  • Arenemis- ja koolitusvõimalusi
  • Sportimisvõimalusi ja palju teisi omatöötaja soodustusi

Lisainfo

Töökoht asub Laeva tehases, Laeva vallas Tartumaal

Tööpakkumise number
#167352

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2008

Valio Baltic AS kuulub rahvusvahelisse ettevõtete gruppi, mille põhitegevuseks on piimasaaduste varumine, tootmine ning müük. Ettevõtte tooteportfellis on üle 150 toote, mida turustatakse Valio, Valio Alma, Valio Gefilus, Valio Zero Lactose, Valio Atleet ja Valio Forte kaubamärkide all. Valio Baltic on arenev ja kasvav ettevõte, mis pakub eneseteostusvõimalusi enam kui 340 põhikohaga töötajale. Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda tarbijatele kvaliteetseid ja heaolu edendavaid piimatooteid.

Vaata rohkem