Värsked tööpakkumised

Müügiosakonna juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 83660

Tööpakkumise number

83660

Töö kirjeldus

AS SUNOREK tegutseb alates 1993. aastast. Me oleme Eesti juhtiv aknakatteid ning Tank Indoor Systems kaubamärgi all garderoobisüsteeme, liuguksi ja moodulvaheseinu valmistav ning müügiga tegelev kiirelt arenev firma.
SINU tööülesanneteks on eesmärgipäraste müügitulemuste ning kõrge teeninduskvaliteedi tagamine Sunoreki müügisalongides üle Eesti, müügitöö juhtimine ja analüüs.

Nõudmised kandidaadile

SUL on tulemusliku müügitöö ja juhtimisalane töökogemus. Sa valdad vene, inglise ja/või soome keelt suhtlustasandil ning saad töösõitudeks kasutada isiklikku sõiduautot.

MEIE pakume eneseteostuse võimalust, sõbralikku, professionaalset ja tulemustele orienteeritud meeskonda, motiveerivat töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
10. november 2006
Kuulutus sisestati:
30. oktoober 2006

Aknakatete ja nende tarvikute tootmine, hulgi- ja jaemüük; garderoobisüsteemide, liuguste ja vaheseinte tootmine ja müük