Tööpakkumise number

599991

Töö kirjeldus

SINU TÖÖ SISUKS on ettevõtte müügieelarve koostamine ning selle ellu viimine, meie pühendunud müügimeeskonna efektiivne juhtimine ja innustamine. Sa analüüsid müügitulemusi, turu hetkeseisu ja konkurentide tegemisi ning motiveerid oma tiimi Viimsis, Narva-Jõesuus ja Kuressaares.


Nõudmised kandidaadile

OOTAME SIND KANDIDEERIMA, kui Sul on kõrgharidus ning eelnev juhtimis- ja müügikogemus hotellindus- või turismisektori ettevõttest. Oled hea organiseerimis- ja koostöövõimega, suurepärase suhtlemisoskusega ning hea pingetaluvusega. Lisaks eesti ja vene keele oskusele on Sul väga hea inglise keele oskus ning kasuks tuleb hea soome keele oskus.


Ettevõte pakub

MEIE JUURES OOTAVAD SIND professionaalsed ja sõbralikud kolleegid, huvitavad eesmärgid ja väljakutseid pakkuv töö pidevalt arenevas ettevõttes ning rohkelt sportimis- ja lõõgastumisvõimalusi pakkuv töökeskkond.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
28. mai 2019
Soovin kandideerida

Müügiosakonna juht


SPA TOURS OÜ

SPA TOURS OÜ on üks vingemaid tegijaid Eesti spaa-maastikul ja seda juba alates 2002. aastast.
Ettevõte opereerib Tallinn Viimsi SPA, Meresuu SPA ja Grand Rose SPA hotelle ning Atlantis H2O veekeskust. Pakume oma klientidele Eestist, Soomest, Lätist, Venemaalt ja teistest riikidest parimat teenindust ja lõõgastavat spaapuhkust kolmes eriilmelises Eesti piirkonnas – Narva-Jõesuus, Tallinnas ja Saaremaal.

Avan ettevõtte profiili