Värsked tööpakkumised

Müügiosakonna juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 125583

Tööpakkumise number

125583

Töö kirjeldus

• Müügiosakonna juhi töö eesmärgiks on läbi aktiivse ja organiseeritud müügitegevuse kindlustada Strand SPA ja Konverentsihotelli strateegilise müügi- ja käibeeesmärkide täitmine.
• Ta vastutab nii aktiivse kui ka personaalse müügi eest
• Planeerib, viib ellu ja analüüsib üldist müügitegevust
• Loob ja viib ellu hotelli hinna ja müügipoliitikat

Nõudmised kandidaadile

• Müügiosakonna juhiks sobiv kandidaat on kõrgharidusega, majandusalase mõtlemisega ning eelneva juhtimise kogemusega.
• Ta on oma töös tulemustele, suhetele ja meeskonnatööle orienteeritud
• Oluline on hea algatusvõime, eneseväljendus- ja kehtestamisoskus ja positiivne eluhoiak
• Vajalik on hea inglise keele oskus ja kasuks tulevad soome ja vene keele oskus

Pakume Sulle võimalust eneseteostuseks arenevas ning õppivas organisatsioonis. Sa Saad rikkamaks keskmiselt 100 tubli kolleegi võrra, Sind ootavad huvitav ja vastutusrikas töö ja toetav meeskond.
Motivatsioonipaketti kuuluvad omapere toitlustus, SPA kasutamise võimalus ning traditsioonilised suve- ja talvepäevad.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
28. september 2007

Strand SPA ja Konverentsihotell on kaasaegne ja edukas hotelliettevõte. Pärnu suurimas 187-toalises neljatärnihotellis on suurepärased võimalused konverentside läbiviimiseks, puhkamiseks ja pidutsemiseks.