Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55593

Müügiosakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

peamisteks tööülesanneteks on müügiosakonna töö planeerimine ja juhtimine ning läbirääkimiste pidamine varuosade ja pealisehitusmaterjalide ostuks-müügiks

Ootused kandidaadile

Eeldame:

  • Kõrgharidust
  • Väga head vene ja inglise keele oskust
  • Juhtimiskogemust
  • Kompetentsust ärisuhete loomisel, hoidmisel ja arendamisel
  • Tulemusele orienteeritust
  • Suhtlemis- ja meeskonnatöö oskusi
  • Analüüsioskusi ja organisatoorseid võimeid
  • Baasteadmisi majandusest
  • Valmidust pidevaks enesearendamiseks

Kasuks:
  • Töökogemus raudteetranspordi alal
  • Töökogemus rahvusvahelises äris

Ettevõte pakub

  • Tööd arenevas majandussektoris
  • Motiveerivat tulemustasu
  • Personaalset motivatsioonipaketti

Tööpakkumise number
#55593