Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #23056

Müügiosakonna assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Igakuise müügianalüüsi teostamine
  • Laoseisude võrdlemine ja analüüs
  • Arendusdirektori assisteerimine
  • Asjaajamise korraldamine ja dokumentatsioonihaldus

Ootused kandidaadile

  • Soov ja tahtmine töötada nii numbrite kui inimestega
  • Ulatuslik arvuti kasutamise oskus (tabelitöötlus MS Excel, tekstitöötlus MS Word)
  • Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
  • Hea inglise ja vene keele oskus kõnes

Kasuks tuleb:
  • kõrgharidus (soovitavalt reaalteaduste vallas)
  • MS Accessi kasutamise oskus
  • Soome keele oskus kõnes ja kirjas
  • B kategooria autojuhiload

Ettevõte pakub

  • Töökohta arenevas ettevõttes
  • Mõnusat töökollektiivi
  • Mitmekesist tööalast rakendust

Lisainfo

Kandideerijatel palume saata:

  • CV
  • 5-10-lauseline kandideerimist põhjendav motivatsioonikiri,
  • palgasoov
e-posti aadressil personal@smarten.ee, faksil 6135 730 või postiaadressil Kalmistu tee 26, Tallinn hiljemalt 01.09. 2003.

Tööpakkumise number
#23056