Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57620

Müügiosakondade juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* müügimeeskonna loomine ja juhtimine
* telemarketingi kampaaniate ideede välja töötamine
* kliendisuhete loomine ja lepingute sõlmimine
* kampaaniate edukas läbiviimine, aruandlus ja analüüs

Ootused kandidaadile

* kõrgharidus
* inglise ja vene keele oskus
* iseseisvus- ja algatusvõime
* müügimeeskonna juhtimise kogemus
* oskus ja soov müüa
* vanus vähemalt 25 aastat

* pakume tööd ettevõttes, kes on oma valdkonna turuliider kõigis Balti riikides
* iseseisvust ja loomulikult head palka ning kõrget tulemustasu

Tööpakkumise number
#57620