Värsked tööpakkumised

Müüginõustaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 200265

Tööpakkumise number

200265

Töö kirjeldus

Directa teenuste aktiivne müük Eesti ettevõtetele.
Kliendikontaktide loomine ja hoidmine
Müügitöö telefoni teel ja kliendivisiitide kaudu

Nõudmised kandidaadile

enesekindlel ning positiivset eluhoiak
väga hea suhtlemisoskust
soov areneda ja õppida väga heaks müüjaks

Kasuks tuleb:
vene keele oskus
eelnev müügitöökogemus

Ettevõte pakub

koolitust
palju arendavat tööd
toetavat meeskonda
põhipalka ja motiveerivat tulemuspõhist müügiboonust,

Lisainfo

Ootame sooviavaldusi koos CV ja palgasooviga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. november 2010
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2010

Directa OÜ
Directa OÜ on 2008. aasta alguses tegevust alustanud Soome meediakontserni DA Online OY tütarettevõte. Firma pakub kasutajatele mitmesuguseid elektroonilisi- ja internetiteenuseid. Ettevõtte tooteportfelli kuuluvad näiteks ettevõtteinfo internetis(emateab äriinfoportaal), erinevad moobiiliteenused ja klientide kodulehekülje lahendused. Uuema suunana pakume ettevõtetele internetiturunduse täislahendusi. Directa klientide hulgas on ligi 4000 Eesti ettevõtet.

Meie kontor asub Tallinnas Mustamäel.