Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #297302

Müüginõustaja

Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Aktiivne müük, Põhja-Eesti klientide haldus.

Peamised tööülesanded
 aktiivne müük;
 kliendisuhete arendamine ja hoidmine;
 müügi edendamine;
 analüüsi ja aruandluse teostamine.

Ootused kandidaadile

 keskharidus;
 klienditeeninduse ja müügitöö kogemus;
 initsiatiivikus ja müügile orienteeritud mõtteviis;
 hea argumenteerimisoskus ja läbirääkimiste võime
 eesti keele oskus kirjas ja suhtluses kõrgtasemel;
 vene keele oskus kirjas ja suhtluses kõrgtasemel;

 enesearendust ja huvitavat tööd kiiresti arenevas valdkonnas;
 kaasaegseid töötingimusi ja täiendkoolitust;
 tulemustel põhinevat konkurentsivõimelist töötasu.

Tööpakkumise number
#297302

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
29. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2013

AS Olerex on üks suurimatest mootorikütuste jaemüüjatest Eestis. Klientide väga heaks teenindamiseks on tänaseks avatud 46 teenindusjaama üle-Eesti. Ettevõttes töötab 270 inimest.

Vaata rohkem