Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #324122

Müüginimene

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kinnisvarakool OÜ otsib oma väiksesse kuid tegusasse kollektiivi tublit ja hakkajat müügiinimest.
Töö valdkonnaks on aktiivne telefonimüük ja kliendisuhete haldus.

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt keskharidust;
  • oskus ennast distsiplineerida ja motiveerida;
  • tahet inimestega suhelda;
  • aktiivset müügitöö kogemust.

Ettevõte pakub

  • Paindlikku tööaega;
  • võimalust töötada oma kodus;
  • tunnitasu ja motiveerivat tulemustasu;
  • võimalus osaleda Kinnisvarakooli koolitustel.

Tööpakkumise number
#324122

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
11. november 2013
Kuulutus sisestati:
28. oktoober 2013

Kinnisvarakool OÜ missioon on tõsta kinnisvaraturuosaliste professionaalsust.
2003. aastal asutatud Kinnisvarakool OÜ on keskendunud kinnisvaraalasele baaskoolitusele maakleritele, hindajatele ja eraisikutele.
Kinnisvarakool OÜ-le on Haridus- ja Teadusministeerium väljastanud koolitusloa 6848HTM.

Vaata rohkem

Müüginimene