Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #151901

Müügimeister

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kindlustustoodete aktiivne müük telefoni teel ning jätkusuutlike kliendisuhete loomine ja hoidmine. Olemasolevate klientide järelteenindus, lisateenuste tutvustus, pakkumiste koostamine. Uute klientide leidmine läbi aktiivse müügitöö telefoni teel.

Ootused kandidaadile

-oled kiire taibuga ja rõõmsameelne
-omad head läbirääkimis- ja veenmisoskust
-oled kursis elementaarsete klienditeeninduse põhimõtetega
-oskad kasutada arvutit (Internet Explorer, Outlook, Excel)
-sulle meeldib töötada kiiresti arenevas keskkonnas ja uued väljakutsed on Sind alati innustanud
-oskad vene ja inglise keelt
-sinu arvates on erinevate klientidega suhtlemine nauditav ja Sa tahad ennast selles vallas arendada

Ettevõte pakub

-koolitust ja väljaõpet
-sõbralikku töökollektiivi
-kaasaegset töökeskkonda
-teadmisi ja kogemusi müügitöö ja klienditeeninduse alal
-väga head teenimisvõimalust (põhipalk + tulemuspalk)

Tööpakkumise number
#151901

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
14. mai 2008

IIZI e kindlustus on väga kiiresti arenev litsentseeritud kindlustusmaakler. Alustasime tegevust 2000. aasta algusest ning tänaseks oleme kasvanud Eesti suurimaks kindlustusvahendajaks tegutsedes kõigis kolmes Balti riigis ning Soomes, Grupis töötab kokku üle 120 inimese. 2007. aastal vahendasime kindlustuslepinguid üle 400 mln krooni eest. Oleme pidevalt kasvanud vähemalt 60% aastas ning jätkame sama kasvutempot ka lähiaastatel. IIZI e kindlustuse ainulaadne internetipõhine maakleri töökeskkond võimaldab saavutada kõrgeid töötulemusi erinevate kindlustustoodete võrdlemise, tutvustamise ning efektiivse klienditeeninduse kaudu, tagades sellega nii meie klientide kui töötajate rahulolu ning luues eeldused personali kiireks ja professionaalseks arenguks.

Vaata rohkem