Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #633796

Müügimeister Rakveres

CVKeskus.ee klient
Rakvere, Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Rakvere, Lääne-Virumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja või lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele

Kuulutus sisestati: 6. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:21. jaanuar 2020

Töö kirjeldus

Tööd saab telefonimüüja; töö sobib kõigile, kasuks tuleb kogemus valdkondades: telemarketing, müügikonsultant, kliendihaldur, klienditeenindaja, konsultant, müüja, müügiassistent, jne.

  • Telefonimüük, toodete ja teenuste müük telefoni teel;
  • tellimuste vormistamine;
  • kliendibaasi haldamine;
  • võimalik valida tööaega, vahetustega töö.
Müügimeistrid ootavad Sind - igaüks võib olla müügimeister!

Ootused kandidaadile

  • korrektne eesti keele valdamine
  • hea suhtlemisoskus
  • positiivne #ellusuhtumine
  • aktiivsus
  • kindlasti tulemustele orienteeritus

Ettevõte pakub

  • Hubane töökeskond ja väga hea asukoht;
  • mitmekesist ja huvitavat tööd;
  • tulemustele vastavat töötasu;
  • koolitus töö käigus;
  • paindlik tööaeg;
  • kodutöö võimalus;
  • põhipalk, tulemustasu;
  • tööle sobib: pensionär, tudeng, üliõpilane, õpilane.

Lisainfo

Töökohale on väga hea ligipääs ühistranspordiga
Töökoht asub aadressil Laada 20, Rakvere

Tööpakkumise number
#633796

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja või lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
21. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2020

Müügimeistrite AS on telefoniturunduse tuntuim tegija juba aastast 1996, kes pakub tööd enamikes Eesti suurimates linnades, asudes reeglina hästi ligipääsetavates kohtades linnade keskpunktides. Töö tegemise võimalust pakume ka kaugtöövormis. Eesti ettevõttes töötab pea 200 töötajat ja samapalju meie tütarettevõttes Läti Vabariigis. Telefoniturundust ehk telemarketingi kasutavad paljude erinevate valdkondade tipptegijad nii teenuste ja toodete müümisel kui ka küsitluste ja uuringute läbiviimisel.

Vaata rohkem