Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53199

Müügimeeskonna juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

vastutab Vilojett Tallinna esinduse Mazda müügimeeskonna (8 automüüjat) tulemusliku juhtimise eest. Müügimeeskonnajuht arendab ja motiveerib meeskonda, seab ühiseid eesmärke ja vastutab nende elluviimise eest, leiab uusi võimalusi ja lahendusi Mazdade müügi edendamiseks. Müügimeeskonna juht kuulub Inchcape Motors Estonia juhtgruppi.

Ootused kandidaadile

  • Edukas juhtimiskogemus müügiorganisatsioonist
  • Tugevad liidriomadused
  • Otsustus- ja enesekehtestamisvõime
  • Kõrge saavutusvajadus püstitatud eesmärkide saavutamisel
  • Inglise keele oskus vähemalt suhtlemistasemel

Ettevõte pakub

INCHCAPE MOTORS PAKUB:
-pidevalt arenevat rahvusvahelist töökeskkonda
-arenguvoimalusi nii Eestis kui rahvusvahelisel tasemel

Lisainfo

KANDIDEERIMINE TOIMUB LÄBI WWW.ADECCO.EE TÄITES ANKEEDI JA MÄRKIDES ÄRA SOOVITUD KONKURSI. ANKEEDI LEIAD "MINU ADECCO" ALT. VOI TULE LÄBI ADECCO KONTORIST KAUPMEHE 6, TALLINN

Tööpakkumise number
#53199