Värsked tööpakkumised

Müügimeeskonna assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 109424

Tööpakkumise number

109424

Töö kirjeldus

Oled hea meeskonnamängija, toetad meie tublisid müügiinimesi müügi- ja kliendianalüüside tegemisel ning esitluste ja kampaaniate ettevalmistamisel ning hoiad kontrolli all kliendi- ja hinnainfobaasi arengu. Julged ja oskad üles näidata initsiatiivi, et kolleege aidata. Sinu energia on oluline ka kliendi- ja firmaürituste korraldamisel.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerimise eeldusteks on varasem töökogemus, paindlikkus, kiire kohanemisvõime, otsustusjulgus ja soov koostöös professionaalsete kolleegidega kiiresti areneda.

Ootame endaga liituma firmale lojaalset ning hea suhtlemisoskusega vähemalt keskharidusega koostöövalmis spetsialisti, kes on valmis firma eesmärkide saavutamiseks kolleegide toetamisel korrektselt töötama ka pingelisematel hetkedel. Valikul eelistame kindla motivatsiooni ja hea töökogemusega kandidaate.

Vajalik on väga hea eesti keele oskus ning inglise keele oskus, (soovitav ka mõningane vene keele oskus) ja levinumate arvutiprogrammide (Word, Excel, Powerpoint) kasutamise kogemus.

Pakume arenguvõimalust energilises teamis, stabiilset tööd ning majanduslikult heal järjel oleva rahvusvahelise kontserni eeliseid. Pöörame suurt tähelepanu Sinu professionaalsele arengule ja koolitusele.

Lisainfot firma kohta leiad Internetist: www.ee.beiersdorf.com

Lisainfo

Kandideerimiseks saatke enne 8.06.2007 oma avaldus koos CV ja palgasooviga aadressil: Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn. Palun märkige avaldusele märgusõna ”Müügimeeskonna assistent”. Lähema info saamiseks helistage Mercuri Urvalisse telefonil 667 1520.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
8. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
22. mai 2007

Beiersdorf Group kuulub maailmas kuue suurima nahahooldus-, kosmeetika- ja meditsiinitoodete valmistaja hulka, mille tooteid müüakse rohkem kui sajas riigis. Kontserni müügikäive ületas eelmisel aastal 5,2 miljardit eurot. Firma on edukalt ja innovaatiliselt tegutsenud juba üle 125 aasta.
Eestis esindab kontserni kaubamärke (NIVEA, Hansaplast, Eucerin) Beiersdorf OÜ, mille eelmise aasta käive oli 67,1 miljonit krooni.