Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138555

Müügimees

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu põhiülesandeks on aidata meie klientidel leida endale
sobiv sõiduriist ja vormistada selleks vajalikud dokumendid.

Ootused kandidaadile

-oled huvitatud tehnikast
-omad vähemalt keskharidust
-oled kiire õppija ja väga hea suhtleja
-oled abivalmis ja kohusetundlik
-suudad suhelda ka vene keeles

Ettevõte pakub

-nooruslikku ja sõbralikku meeskonda
-mitmekesist tööd suure hulga masinate keskel
-rahvusvahelist töökogemust
-töötasu katseajal 10 000 neto

Tööpakkumise number
#138555

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 12000 - 19000 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2008

Trendimport OÜ on rahvusvahelise ettevõtte Trendimport AB i Stockolm tütarfirma, mis tegeleb mootorrataste, rollerite ja ATV-de müügiga. Otsime asjalikku ning hakkajat müügimeest keda huvitab tehnikamaalim ja kellele meeldib inimestega suhelda.

Vaata rohkem

Müügimees