Värsked tööpakkumised

Müügimees

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 117893

Tööpakkumise number

117893

Töö kirjeldus

Tööülesanded:

• aktiivne müük
• klientide nõustamine tootevaliku osas;
• rehvide montaazhiteenuse korraldamine;
• kaupade vastuvõtt, väljapanek;
• arvete koostamine, laoarvestuse pidamine.

Nõudmised kandidaadile

• hea suhtlemisoskus ja valmidus meeskonnatööks;
• eesti - ja vene keele oskus;
• arvuti kasutamise oskus.

Kasuks tuleb:

• varasem müügitöö kogemus;
• inglise keele oskus;
• aktiivne ellusuhtumine;
• tehniline taiplikus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume

• tööd rahvusvahelises meeskonnas;
• kaasaegseid töötingimusi – ja vahendeid;
• ametiautot;
• motiveerivat töötasu;
• võimalust enesetäiendamiseks läbi regulaarsete koolituste.

Lisainfo

Elulookirjeldused palume saata e-postile info(at)technobalt.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2007
Kuulutus sisestati:
2. august 2007

Solideal Baltics AS on rahvusvahelise tööstus- ja ehitusrehvide ning kummiroomikute tootja Solideal International esindus Balti riikides. Meie peamine ülesanne on Solideali rehvide ja roomikute tarnimine kohalikele edasimüüjatele. Kuue tegevusaastaga oleme jõudnud oma tegevusvaldkonna liidrite hulka ning seoses jätkuva kiire arenguga otsime oma meeskonda uut aktiivset liiget, kellest saaks Eesti regiooni müügispetsialist.