Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28063

Müügimees - saemees

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klientide nõustamine;
kauba tellimine;
kauba vastuvõtmine, müügiks ettevalmistamine ja väljapanek;
materjali mõõtu lõikamine;

Ootused kandidaadile

keskharidus
eelnev töökogemus tislerina
hea eesti ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

kaasaegset töökeskkonda arenevas organisatsioonis;
arenemisvõimalust;
konkurentsivõimelist põhipalka ja tulemustest sõltuvat tulemuspalka

Lisainfo

Sobiv kandidaat:
omab soovi ja valmisolekut klientidega suhelda;
on meeldiva ja viisaka käitumisega;
on aus ja vastutustundlik

Tööpakkumise number
#28063