Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #118781

Müügimees Põlva Kaubanduskeskuse kaupluses Expert

CVKeskus.ee klient
Põlvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamiseks tööülesandeks on klientide nõustamine ja teenindamine

Ootused kandidaadile

Kui tunned huvi koduses majapidamises kasutatava kodutehnika vastu ja soovid töötada sõbralikus meeskonnas, siis oled meie tulevane müügimees.

Ettevõte pakub

  • võimalust näidata ja rakendada oma müügioskusi
  • pikaajalist ja stabiilset töökohta
  • väljaõpet ja huvitavaid koolitusi
  • konkurentsivõimelist põhipalka ja motiveerivat tulemuspalka
  • erinevaid soodustusi

Tööpakkumise number
#118781

Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. september 2007
Kuulutus sisestati:
9. august 2007

Põlva Tarbijate Ühistu on Põlva, Tartu ja Valga maakonnas tegutsev arenev ja edukas jaekaubandusfirma

Vaata rohkem