Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26871

Müügimees Narva esinduskauplusse

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ülesandeks on Narva kaupluse eduka tegutsemise tagamine, üksiktoodete müük müügisalongis, suhtlemine klientidega, nende vajaduste väljaselgitamine, pakkumiste tegemine ja müügitulemuste kindlustamine.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on hea tehnilise taibuga; suhtleb nii vene kui eesti keeles. Kasuks tuleb soome ja inglise keele oskus ning ehitus- ja müügialane töökogemus.

stabiilset tööd rahvusvahelises ettevõttes, kaasaegseid töötingimusi, erialast koolitust ja konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume CV saata konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse Ariko ReServ, e-mail: cv@areserv.ee
märgusõna "Hilti-Narva".

Tööpakkumise number
#26871