Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #141676

Müügimees Kesk-Eestis

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Täitematerjali ja mulla müük
Teede-, platside-, pinnasetööde ning lammutusobjektide leidmine
Klientide ja koostööpartneritega suhete hoidmine ja arendamine
Projektiga seonduva dokumentatsiooni ja infoliikumise haldamine

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus ehitusvaldkonnas tuleb kasuks
Hea suhtlemisoskus
Arvutiga töötamise oskus
B-kat juhiload

Ettevõte pakub

Huvitavat ja intensiivset tööd aastaringselt
Kaasaegseid töötingimusi
Põhipalk + lisatasu

Tööpakkumise number
#141676

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
10. märts 2008
Kuulutus sisestati:
20. veebruar 2008

BRD Holding AS on 2002. aastal loodud ettevõte, mis tegeleb tööstuskinnisvara arenduse ja
haldusega. Mõne aastaga on firmast välja kasvanud ettevõtete grupp, kus iga firma on
spetsialiseerunud konkreetsele valdkonnale.

Meie tütarettevõte Eskefor OÜ tegeleb ehitus- ja lammutustööde peatöövõtuga ning pinnase
täitematerjali müügiga.

Vaata rohkem